Úklid kanceláří Praha

Jsme poměrně nová it firma na trhu. Začali jsme naši značku budovat poctivě a kvalitně a na správném přístupu si potrpíme i k zaměstnancům. Pracovní prostředí je to první, co člověk v zaměstnání vnímá a věřte nebo ne, neuklizené pracovní prostředí má vliv na efektivitu práce našich zaměstnanců. Naši zaměstnanci jsou zapálení it odborníci, ale s tím zapálením souvisí i jedna nepříjemná skutečnost. Jejich plné soustředění je neopustí i ve chvíli, kdy by měli udržet pořádek kolem sebe a tak se jednou za čas musí přistoupit k násilnému nucení do úklidu. To pro vedoucí pracovníky není nic příjemného a tak se po delším rozjímání naše firma rozhodla, že najme profesionální úklidovou firmu na úklid kanceláří.

Úklid kanceláří Praha

Naše sídlo je v Praze a tak s výběrem nebyl problém. Stačilo pár kliknutí v prohlížeči a několik kandidátů bylo vybráno. Kritéria, které jsme stanovili nebyla kupodivu cena, ale celková profesionalita dané firmy, zkušenosti zákazníků a velký důraz jsme kladli také na diskrétnost a prověření pracovníků úklidové firmy. Co se týká úklidu kanceláří, tak tu nebylo nic nadstandardního a všechny úklidové služby spadaly do kategorie běžných úkonů, jako jsou vytírání podlah, utírání prachu, techniky, zalévání květin, omývání okem a parapetů a celkové poklizení pracoviště. Našim pracovníkům byly známy pravidla, že pokud nechají nepořádek na stolech a v jejich blízkém okolí, tak ten bude bez kompromisu uklizen. Žádné věci se nevyhodí, ale uspořádají na stole, tak aby vše vypadalo výborně.

Úklid kanceláří Praha

Úklid kanceláří od profesionální firmy bylo to správné rozhodnutí, protože o té doby nemáme problém s nepořádkem a ani se nebojíme návštěv, které do naší firmy čas od času zavítají.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.