Kongresy Brno

Kongresy Brno

Mnoho firem občas pořádá nejrůznější zasedání, kongresy nebo semináře pro klienty či obchodní partnery. Není však jednoduché najít vhodné prostory, které by dostatečně reprezentovaly a zároveň splňovaly technické i jiné požadavky. Kongresové centrum Brno náležící hotelu Maximus Resort nabízí ideální podmínky pro pořádání konferencí a jiných důležitých setkání. Hotel Brno disponuje moderním sálem s kapacitu až 200 míst a dvěma uzavřenými salonky pro menší společnost. Z velkého sálu je možné vytvořit několik menších uzavřených místností, které se mezi sebou zvukově neruší. Kongresové centrum Brno je vybaveno veškerou technikou, která potřeba pro semináře, kongresy, konference a jiné firemní eventy.

Kongresy Brno – kongresový hotel Brno

Velkou výhodou, kterou kongresy Brno v hotelu Maximus Resort přináší, je možnost ubytování všech zúčastněných a to v luxusních pokojích přímo u brněnské přehrady. Mezi pracovními záležitostmi si tak mohou zúčastnění užít relax ve wellness nebo během nejrůznějších sportovních aktivit jako je bowling Brno nebo tenis Brno. O stravování během pobytu i při konferencích se pak postará hotelová restaurace, kterou je kongresové centrum Brno vyhlášené. Občerstvení určené pro kongresy Brno si můžete vybrat ze široké nabídky složené z těch nejčerstvějších surovin. Překážkou nejsou ani slavnostní tabule a vybrané mezinárodní speciality.

Kongresy Brno – hotel Maximus Resort

Pokud sháníte reprezentativní prostory, ať s velkou či menší kapacitou, zvolte hotel Brno Maximus Resort.  Vaši zákazníci či obchodní partneři jistě ocení, že se jim budete věnovat v tak příjemných prostorách, které nabízí právě kongresové centrum Brno. Obzvláště, když po prezentaci nebo jednání, přijde na řadu bohatý raut připravený na míru právě účastníkům kongresu. Hotel Brno je zasazen do krásné přírody přímo u brněnské přehrady a zároveň je skvěle dostupný jak autem, tak i hromadnou dopravou. A pokud zrovna nepořádáte žádný kongres, vezměte své spolupracovníky nebo klienty například na bowling nebo tenis Brno. Jistě ocení zábavu v prostředí tak luxusního hotelu. Kongresové centrum Brno nabízí ideální podmínky i pro teambuildingové akce a podobná setkání.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.