Slevy na dovolenou v Alpách

Chtěli byste si odpočinout od každodenní práce a povinností? Chcete na čas utéct z rozpálených hlučných měst plných prachu a smogu? Rádi byste poznali nová místa a z plných plic se nadechli čerstvého vzduchu? Tak právě pro vás je jasnou volbou letní dovolená na horách, kde na vás čeká nejen krásná příroda a čerstvý vzduch, ale i skvělé zážitky! Na své si přijdou skutečně všichni, jak milovníci turistiky, cyklistiky a příznivci aktivního odpočinku, tak i ti, kteří dávají přednost klidné dovolené plné wellness procedur a relaxace. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách a vydejte se se svou rodinou a přáteli na cestu!

Dovolená na horách skrývá mnohé výhody, které ocení opravdu každý. Vybrat si můžete z mnoha různých aktivit, které lze během dne provozovat. Zavítejte například na krásná místa do přírody a vyberte si některou ze značených turistických tras. Vyzkoušejte populární nordic walking – chůzi se speciálními sportovními holemi. Horská chůze má mnoho výhod – nejen, že díky ní uvolníte páteř, ale posílíte i kardiovaskulární systém a nezanedbatelný je také příznivý vliv na lidskou psychiku. Příznivci cyklistiky si mohou vybrat z řady značených cyklistických tras. Čisté horské ovzduší nedotčené jedovatými zplodinami prospěje nejen astmatikům, ale také lidem s různými dýchacími potížemi.

Rakouské Alpy

Zajímavé výlety, vodní radovánky, turistika a cyklistika to vše na vás čeká v krásném prostředí rakouských Alp. Nádherná příroda, příjemní lidé, rozmanitá nabídka kulturního vyžití a nejen to zažijete v Rakousku. Pěší turistika je zde pro všechny kategorie turistů. Vybírat můžete z náročných výšlapů uprostřed velehor či nenáročného pěšího výletu s celou rodinou. Osvěžení naleznete v jezerech s krásně čistou vodou. Ubytovat se můžete v útulných penzionech s moderním vybavením. Vyzkoušejte i skvělou místní gastronomii, především typický vídeňský řízek.

Užijte si čas po boku svých nejbližších. Prožijte nevšední chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách a odpočiňte si od každodenních povinností!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.