Romantika, relaxace a odpočinek s partnerem

Večeře při svíčkách se sklenicí vína, čas jen sami na sebe a svou druhou polovičku, krásná příroda a relaxace ve wellness, která nabízí společné koupele, zábaly, luxusní masáže a mnoho dalšího. Využitím slevy na romantické wellness pobyty pro páry získejte nezapomenutelné zážitky a nechte se hýčkat. Dámy navíc ocení nejen příjemně strávený společný čas, ale také příznivé kosmetické účinky wellness procedur, jež zlepšují a zjemňují pleť, odstraňují celulitidu neboli pomerančovou kůži a napomáhají lepšímu spánku.

Rozmazlování a péče ve wellness

Pokud máte rádi lázně, můžete si se svou druhou polovičkou vybrat z mnoha druhů koupelí, které vás zbaví stresu, příjemně uvolní a navodí příjemnou atmosféru. Zvolit můžete například bylinnou koupel, koupel s mořskou solí, olejovou, mléčnou, pivní, brusinkovou nebo romantickou koupel s esencí růží. Pobyt vám zpříjemní i možnost zábalů a peelingů. Výběr je široký. Zkusit můžete kokosový zábal, konopný, čokoládový, zábal ze zeleného čaje a mnoho dalších.

Nechte se na romantickém pobytu hýčkat také maséry. Uvolňující masáže pohladí po duši i těle. Jsou terapií, která vás naprosto uvolní, zpevní tělo, detoxikuje, odblokován ztuhlé svaly a stres. Vybrat si můžete od celotělní masáže až po částečné masáže rukou, nohou, hlavy či dlaní. Svěřte se do rukou odborníkům a zkuste například ajurvédskou masáž, starodávnou masáž lávovými kameny, havajskou masáž Lomi Lomi, velmi příjemnou čokoládovou masáž, medovou detoxikační masáž nebo sportovně regenerační masáž.

Wellness pobyty pro páry

Romantické pobyty pro páry nabízí také příjemné prostředí hotelu, společné večeře a kromě zasloužené relaxace a odpočinku také mnoho aktivit. Páry, které tráví společný čas sportem a aktivitami si mohou zajít na cvičení jógy, pilates nebo si najmou fitness trenéra v posilovně. Okouzlující okolí hotelu vybízí k dlouhým procházkám přírodou nebo k projížďkám po cyklistických stezkách. Prosít si také můžete místní historická místa a stavby. Slevy na romantické pobyty pro páry jsou také vhodným dárkem a překvapením nejen pro partnera ale pro blízké přátelé a rodinu.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.