Potápění v Itálii

Během celého života se stále učíme novým věcem, získáváme nové zkušenosti, nezapomenutelné zážitky, poznáváme nové lidi a věnujeme se novým koníčkům. Většině svých koníčků se můžeme věnovat doma, ale některé nás přímo lákají, abychom za nimi cestovali. Jedním z koníčků, které lákají na jihu je potápění. Mnoho lidí se věnuje po příjezdu k moři šnorchlování, avšak dříve či později budeme chtít vyzkoušet ponory s kyslíkovou bombou.

Abychom se mohli potápění věnovat naplno, je třeba si udělat potápěčský kurz, díky kterému získáme platný certifikát, který je při pravidelném potápění nutný. Pokud si první potápění chceme vyzkoušet, centra, která provádějí společné ponory, nabízejí zkušební první ponor. Jednou z destinací, kam každoročně míří mnoho turistů nejen za potápěním je Itálie. Chceme-li ušetřit finance a dostat se na dovolenou za levné ceny, můžeme vyžít slevy na pobyty u moře.

Podmořský svět je stejně bohatý, krásný a má co nabídnout stejně jako svět suchozemský. Za návštěvu rozhodně stojí Elba, která má krásné korálové útesy a celkem 36 pravidelně navštěvovaných centrech, je také vyhlášena jednou z nejhezčích destinací pro potápění. Většina ponorů se pořádá na otevřeném moři, ponory se pořádají ze zakotvené lodi. Jedna z nejzajímavějších míst je na severním pobřeží, kde je postaven maják a jsou zde podmořské útesy.

Krásy Itálie

Svou dovolenou plánujeme s předstihem, abychom se dostali na místa která chceme a splnila všechny naše očekávání. Kromě potápění je Itálie městem dobrého jídla, festivalů a především zajímavých historických míst. Za návštěvu rozhodě stojí historické město Řím, Florencie, která byla podnětem Shakespearovského díla Romea a Julie, Benátské město se svým benátským festivalem, Neapol, Turín, Florencie, Milán, Janov a mnoho dalšího. Výlet po Itálii nabízí mnoho romantiky u dobrého jídla, italského vína, potápění a krásy historie a přírody. Slevy na zájezdy k moři můžeme využít také jako překvapení pro rodinu či partnera k jakékoli příležitosti.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.