Nejkrásnější lyžování v Evropě

Rádi lyžujeme, ale naše české sjezdovky už známe nazpaměť? Chtěli bychom vyzkoušet nové lyžařské výzvy? Chce sjíždět svahy o délce několika kilometrů? Zažít trochu exotiky a mravů cizích krajů? Vyrazme na lyžařský zájezd za hranice. Máme otevřeny dveře do celé Evropy.

Poměry na Evropských sjezdovkách jsou více než slušné. A nemusíme jezdit až tak daleko. Stačí se podívat k našim sousedům. Rakousko, Itálie, Španělsko, Francie. Tyto lyžařské velmoci nabízí jedny z nejkvalitnějších služeb pro co nejpohodlnější pobyty lyžařů a jejich starost zdaleka nekončí tím, že se zákazníci v ubytovacích resortech cítí dobře. Desítky kilometrů propojených sjezdovek a péčí o ně, poskytují skutečnou lyžařskou lahůdku pro všechny druhy vyznavačů zimních sportů.

Na své si přijde celá rodina. Své dítko necháme zapsat do lyžařské školičky, kde jej zkušení školitelé, zaškolení profesionálové, naučí lyžovat a sami se pak bavíme několika kilometrovými sjezdy, přičemž víme, že jsou naše děti v bezpečí a že je o ně postaráno. Velká spousta lyžařských zájezdů po celé Evropě myslí hlavně na tuto potřebu rodičů – aby si odpočinuli a to na malou chvíli i od svých dětí. Protože lyžování je hlavně relaxace.

Stačí si jen vybrat

Na výběr máme z desítek a desítek možností kam vyrazit. Nejprve si vybereme vhodnou zemi. Ať už tu která je nejblíže, má nejhezčí hory, nejlevnější ubytování a skipasy, nebo pro nás přitažlivou kulturu. A pak samozřejmě možnost lyžařského pobytu. Na námi vybranou destinaci se dá dostat mnoha způsoby. Dá se využít autobusová doprava, buďto v rámci zájezdu, nebo pravidelnou linku. Můžeme letět letadlem, cestovat vlastním autem, vlakem. Dostupnost jednotlivých lyžařských destinací, nepředstavuje v dnešní době vůbec žádný problém.

Cestování po Evropě je otázka pár tisíc, za které si však užijeme opravdu nadstandardní dovolenou, uprostřed nádherných vysokých hor, rakouských, nebo italských Alp a mnoha dalších. Ten pocit když vyjedeme lanovkou do tří tisíc metrů a před námi se objeví prázdná sjezdovka, dlouhá tak, že oko nedohlédne. To je něco. A přesně takhle vypadá lyžování v Evropských zemích, jako je Itálie, Rakousko, Španělsko, nebo Francie. Aktuální lyžařské zájezdy do Alp naleznete například na webu www.newtravel.cz.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.