Letní dovolená v Bulharsku za super cenu

Bulharsko je v posledních letech stále oblíbenějším místem pro dovolenou. Během letních měsíců sem vyrážejí mladí turisté, stejně jako rodiny s dětmi, které sem láká příjemné prostředí a bezpečná atmosféra. Navíc se pozornost turistů upíná stále více na Bulharsko kvůli situaci v jiných zemích, které byly v minulosti oblíbenými dovolenkovými destinacemi – jedná se zejména o Egypt, Tunisko a Turecko. Všechny tyto země se potýkaly a do jisté míry ještě potýkají s nepokoji, teroristickými útoky, nebo přívalem uprchlíků. To vše se podílí na tom, že turisté se do zdejších letovisek příliš nehrnou a volí raději jiné alternativy, jako je například dovolená v Bulharsku.

Pokud hledáte nejvýhodnější ceny zájezdů do Bulharska, můžete využít například online srovnávač cen zájezdů www.newtravel.cz, na němž jednoduše a rychle porovnáte ceny jednotlivých cestovních kanceláří, což vás zbaví zdlouhavého procházení jednotlivých webových stránek CK a zapisování si jednotlivých cen. Zde vidíte vše na jedné stránce přehledně pod sebou a následně se můžete prokliknout na web dané CK a zde pak provést rezervaci své dovolené. Vše je snadné, přehledné a zcela zdarma!

Vzhůru do oblíbených turistických letovisek Bulharska

Bulharsko se nachází na Balkánském poloostrově při pobřeží Černého moře, kde se také nacházejí jeho turistická letoviska. Letovisek má Bulharsko poměrně velké množství. Mezi nejoblíbenější patří například Slunečné pobřeží, Pomorie, Nesebar, Sozopol, Zlaté Písky, Kranevo, Albena, Balčik, Achtopol, Carevo a Lozenec. Všechna tato letoviska, ale také mnoho dalších můžete navštívit s aktuálními zájezd do Bulharska. Pokud chcete za svou dovolenou navíc také ušetřit, můžete využít aktuální last minute zájezdy do Bulharska, s nimiž si zajistíte mnohdy i velmi výrazné slevy pohybující se v desítkách procent oproti původní ceně zájezdů. Věříme, že si z široké nabídky zájezdů jistě vyberete.



Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.