Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy

Blíží se léto a vy přemýšlíte kam letos vyrazit na dovolenou? V posledních letech je situace ve světě poměrně napjatá a preference turistů, co se dovolených týče, se neustále mění. V minulosti byla velmi oblíbená dovolená v Řecku, ovšem hospodářská krize a s ní spojené nepokoje snižovaly atraktivnost této země pro turisty. Řecko se pak muselo potýkat také s odlivem turistů z přímořských oblastí, které žijí především z turistického ruchu. Postupem se však situace uklidnila a turisté, kteří sem přece jen vyrazili (možná také díky snížení cen zájezdů do Řecka), potvrzovali, že situace v zemi neměla na jejich dovolenou žádný vliv. Stejně tak se v roce 2015 Řecko potýkalo s uprchlíky na ostrovu Kos, ovšem v současnosti je situace stabilní a zdejší hotely jsou připraveny poskytnout vám příjemnou dovolenou s veškerým očekávaným komfortem a vysokými standardy služeb.

Oblíbenou destinací byl také Egypt, který se ovšem již nějakou dobu potýká s nepokoji, které se dotýkají i některých turistických letovisek, zejména Hurghady, do níž přijíždělo vždy největší množství turistů. Vzhledem k těmto skutečnostem se pozornost turistů upíná k novým destinacím, jakým jsou například Kanárské ostrovy, které mohou být velmi dobrou alternativou za dovolenou v Egyptě. Nacházejí se totiž u západního pobřeží Afriky, díky čemuž disponují velmi teplým subtropickým klimatem a po celý rok si zde můžete užívat příjemné teploty vzduchu i moře.

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy

Pokud hledáte opravdu výhodnou nabídku dovolené na Kanárských ostrovech, rozhodně nepřehlédněte last minute zájezdy na Kanárské ostrovy, s nimiž můžete mnohdy i výrazně ušetřit! Last minute zájezdy, někdy označované také jako zájezdy na poslední chvíli, jsou skvělou volbou pro všechny, kdo nemají konkrétní představu o své dovolené. Pokud jen víte, že chcete například týdenní dovolenou na Kanárských ostrovech za určitou sumu, s leteckou dopravou a stravou all inclusive, jistě si vyberete. Ovšem pokud máte vybrán ostrov, letovisko a například také hotel, může se vám stát, že cestovní kancelář vyprodá kapacity během klasické prodejní sezóny a last minute zájezdy do tohoto hotelu již nebude zařazovat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.